Hlavné menu
Kontakt na nás

EKOOBALY, s.r.o.
ul. Horný Val 31
010 01 Žilina
IČO : 47 561 670
DIČ : 2023956627

Tel. : 0944 718 855
E-mail : info@ekoobaly.sk

Potravinárske obaly z cukrovej trstiny

Ponúkané obaly sú vyrobené 100% z cukrovej trstiny s pridaným vodeodolným a olejomodolným prostriedkom určeným pre produkty, ktoré prichádzajú do bezprostredného styku s potravou. Ich najdôležitejšia vlastnosť, ktorá svedčí o ich výnimočnosti je biologický rozklad. Znamená to, že po použití za vhodných podmienok v čase okolo 90 dní podľahnú prírodnému rozkladu. Faktory potrebné pre biodegradačný proces sú voda, vzduch a organické baktérie, čo znamená, že obal je biologicky rozložitľný v domácich kompostovníkoch, priemyselných a pri predĺženom čase degradácie na každom mieste, v ktorom bude vystavený prírodným atmosferickým podmienkam.

Eko obaly z cukrovej trstiny sú vyrobené z obnoviteľných zdrojov, zo špeciálne vytvorených plantáží cukrovej trstiny. Naša ponuka obsahuje širokú škálu rôzneho sortimentu od tanierov, cez misky po menu boxy rôznych veľkostí, ktorých vlastnosti môžu mať široké uplatnenie.

Eko obaly z cukrovej trstiny sú :

Ponuka sa skladá predovšetkým z najobľúbenejších obalov na trhu, akými sú: menu box jednodielny, menu box dvojdielny, menu box trojdielny, nádoby na polievky, salad box. Ponuku budú dopĺnať rôznej veľkosti tanieriky, poháre, príbory a iné v závislosti od potreby zákazníkov.

Podrobný popis a ceny jednotlivých produktov nájdete v cenníku